O mně

Jmenuji se Martin Hála, k anatomii a fungování lidského těla jsem se dostal již v roce 2014, kdy jsem absolvoval  kurz trenéra fitness akreditovaný MŠMT a věnoval jsem se trenérství, profesně jsem se pohyboval ve světě fitness a doplňků stravy. Jelikož mě fungování lidského těla fascinuje, rozšířil jsem si vzdělání v tomto oboru profesní kvalifikací - masérským kurzem akreditovaným MŠMT a doplňkovými kurzy jako jsou baňkování, trigger points - spoušťové body, protimigrénová masáž, havajská masáž LOMI LOMI, masážní pistole a těším se na další kurzy, které v budoucnu absolvuji.

V dnešní době plné stresu se každý z nás potýká s tím, že se fyzicky nebo psychicky občas necítíme dobře, měl jsem to tak i já a narazil jsem na masáže, uvědomil jsem si, že dopřát si hodinu klidu jen a jen pro sebe udělá divy, jak po fyzické stránce, tak i té duševní.

Proto bych rád lidem v tomto odreagování pomohl. Všichni bychom se měli tělu i duši za službu, kterou pro nás dělají odvděčit, jelikož spolu úzce souvisí.

Rád poradím i v oblasti stravy a vhodného druhu pohybu.

                                                        Masérna

Masérna se nachází vedle nemocnice Vyškov na ulici Puškinova v budově naproti "vežáku" v 1. patře na konci dlouhé chodby v rohu. Vstup do objektu je možný dvěma vchody, viz. fotky.

Parkování je možné na velkém parkovišti u nemocnice, nebo přilehlých menších parkovištích zdarma.

Masérna je vybavena masérským lehátkem, masérskou židlí, panelem MITO LIGHT® pro terapii červeným světlem, baňkami a masážní pistolí.

V chladných dnech se můžete těšit na vyhřívanou podložku a nahřátý masážní olej.Vytvořte si webové stránky zdarma!